קיץ בגוון רגוע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לפני כשלוש שנים נכנסה לחיי שיטת קונמארי לסידור הבית. יש לי הרבה מאוד מה להגיד על השיטה וכמה היא תרמה לחיי במובנים שונים, אני רוצה לשמור את זה לפוסט נפרד אבל היום אני רוצה להתמקד בנושא אחד מעניין, בין היתר, שהתחדד בי לאחר שסיימתי את התהליך: הצבעים והגוונים שסובבים אותי. מאחת שאהבה בעיקר צבעים זוהרים, נועזים ובולטים, הבנתי שאני נמשכת ורוצה במרחבים שלי הרבה יותר צבעים רגועים, חמימים ובעיקר – טבעיים. 

בהמשך, כשאייזיק נכנס לגן מונטיסורי והעמקתי יותר גם בגישה הזאת, התובנה הזו לגבי הצבעים הרגועים התחדדה בי אפילו יותר. כיתות וחדרי מונטסורי לרוב כוללים רהיטים וחפצים בצבעים בהירים ונקיים למראה, וכמה שיותר קרובים לטבע: צבעי עץ טבעי בהיר, צבעי פסטל מרגיעים וכדומה. זה כדי שלא יווצר אצל הילדים עומס חזותי שעלול להוציא אותם מהריכוז החשוב. בנוסף, לתת קצת מענה של פשטות ושקט פנימי בחיים של ריגושים ורעש תמידיים.

מאז ההארה הזאת אני מוצאת את עצמי נפרדת בהודיה מהרבה פריטים בארונות ובבית שלי, בצבעים וטקסטורות שכבר פחות נעימים לי בעין, ומחליפה אותם בפריטים בגוונים משמחים ושלווים יותר. מיותר לציין שהדפסים בולטים ודמויות שונות הם כבר לגמרי מחוץ לתחום. זה שינוי מרענן ומרתק שמחדד לי יותר מתמיד כמה הפריטים הפיזיים שסובבים אותנו משפיעים על ההרגשה הכללית והאנרגיה שלנו.

אז אם התחברתן לנושא הגוונים, אני מזמינה אתכן לסבב המלצות פוטוגניות לקיץ בגוון רגוע; בתקווה שלא רק הגוון יהיה רגוע אלא גם היום-יום של כולכן, היכן שאתן לא נמצאות ברחבי הגלובוס. חיבוק חם במיוחד לתושבות הדרום שקוראות אותי כאן. 

לטס גו!

אוברול קיצי מושלם, שאגב, כל הכתמים ירדו ממנו בקלות ממש. מתאים לבנים ולבנות ולאינספור של סגנונות והופעות.

סנדלי מים קיציים ויפים, בסגנון ״מיושן״ שהוא בעצם הכי עכשווי שאפשר.

סט משחקי חול פוטוגניים- כי מה צריך יותר מזה, חול, מים ושמים?

משקפי שמש לקטנטנים שאוהבים להרגיש גדולים.

מגבות מתוקות מידי להשלמת ההופעה.

תבנית להכנת ארטיקים ביתיים – אחד הדברים הכי שימושיים אצלינו בבית. מיץ סחוט, שייק פירות או כל נוזל אחר, יכול בקלות להפוך להכנה משותפת ולנשנוש טעים שילדים אוהבים.

משחקי אמבטיה מתוקים בדיוק בגוונים שאני אוהבת.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קריאה נוספת

מאז שנהייתי אמא, עיקר הרכישות שלי הן בשביל הילדים. אני נתקלת לפעמים בפריטים שהילדים לא באמת צריכים, והאמת שאפשר להסתדר גם בלעדיהם; אבל הם מתוקים ומשמחים אותם כל כך, ולכן הם משמחים אותי, ואני מקווה שישמחו גם

אני עובדת מהבית כבר 5 שנים, ועם הזמן למדתי כמה חשוב לעבוד במרחב נעים שמעודד יצירתיות, השראה ושמחה. אם את חושבת על יצירת משרד ביתי או פינת עבודה, יש לי בשבילך כמה המלצות שיהפכו את מרחב העבודה

בשנים האחרונות, מאז שנולדו לי ילדים, אני מרגישה שאני חוזרת לתת יותר מקום לאהבה ישנה שלי: ספרים. אז איך קרה שיש קלאסיקות שאני מגלה עכשיו לראשונה, ואילו ספרי ילדים הם האהובים ביותר בספרייה שלנו?

לעולם לא תפספסי את הפוסט הבא שלי

הרשמי באמצעות המייל שלך ותשארי מעודכנת

ניפגש ברשתות החברתיות

chanimalul@