אני חני, 

אני נשואה לג׳רמי ואמא לאייזיק (6) ולליבי (3) ואנחנו מתגוררים בפרברי מרילנד שבארצות הברית. 

אני מנהלת קהילת נשים ישראלית, מדהימה ונישתית בפלטפורמות שונות ברחבי הרשת. אני נוגעת בכל נושא שקשור אלי ולעיתים גם בכאלה שלא. אני מדברת על החיים ברילוקיישן הרחק מהמשפחה והחברים, על אמהות, על זוגיות ועל אופנה במידתיות. אני מטיפה אובססיבית לארגון הבית, הלב והנפש, ומציעה לכל אישה (ואיש) באשר הם לשבת כל שבוע על כורסת הפסיכולוג גם אם זה דרך הזום. 

אני מתפרנסת משיתופי פעולה עסקיים ברחבי הרשת ומהבאת בשורות טובות לנשים שעוקבות אחרי העשייה שלי. 

אם את פה כדי לצרוך את התוכן שלי, אני מזמינה אותך לעבור לעמוד הבית, עמוד הבלוג או בכלל לעמוד האינסטגרם שלי ו… צלילה נעימה!

ואם ברצונך להכיר אותי ואולי לשתף פעולה עם הקהילה שלי – כדאי להמשיך לקרוא. בהמשך אפרט פה על הפלטפורמות שלי, דרכי הפעולה ופרוייקטים מוצלחים שהצליחו מעבר לכל הציפיות.


אני חיה את חיי בחיפוש מתמיד אחר מוצרים, עסקים ושירותים יעילים ומשמחים. כשאני מוצאת כאלה שעומדים בסטנדרטים שלי, שמביאים ערך אמיתי לחיי, ושאני מאמינה בלב שלם שיכולים להועיל גם לעוקבות אחריי, אני מציעה את שירותי הפרסום לקהילה שלי. כשזה נכון ומדויק לי זה בדרך כלל גם נכון ומדויק לנשים שעוקבות אחרי – ושם קורה כל הקסם.

את ההמלצות ושיתופי הפעולה המסחריים שלי, אני משווקת בערוצי המדיה החברתית הבאים:

אינסטגרם

למעלה מ-17,000 עוקבות, פעילות על בסיס יומי בפוסטים, סטורי ותכנים בשידור חי.

פייסבוק

פרופיל אישי עם 5,000 חברות ודף עסקי של המלצות עם כ 2000 עוקבות.

וואטסאפ

מעגל נשים חרדיות שמחזיקות בסמארטפונים כשרים, שאין בהם גישה לרשתות חברתיות אחרות. אפשר להגיע אליהן רק באמצעות משפיעניות נישתיות כמוני. בכל סטטוס שלי צופות כ 3,000 נשים.

בלוג ורשימת תפוצה

הדרך הטובה ביותר לוודא שאף המלצה לא תתפספס היא באמצעות פוסט בבלוג ושליחתו לרשימת תפוצה לנשים שנרשמו מראש.

את הפעילות עם אמא מאמנת התחלתי אחרי שקראתי את הספר והרגשתי שישי בו בשורה שאני חייבת להביא אל העוקבות שלי. אפרת מדברת על הערכים העיקריים שאני מביאה לחיי המשפחה שלי, וידעתי שהעוקבות שלי ייתרמו רבות מהתובנות שלה על מערכות היחסים שלנו עם הילדים.

באמצעות פעילות משולבת בכל הפלטפורמות שלי שכללה סטוריז באינסטגרם וסטטוסים בווטסאפ, חשפנו את הפעילות של אפרת לעשרות אלפי נשים מהמגזר הדתי חרדי והבאנו למכירה של סה"כ 800 ספרים עד כה ועשרות הרשמות להרצאת הדגל.

 

אחרי שהשתתפתי בסדנת הווסת של זהר בעצמי, לקחתי כמה חודשים ליישם את הדברים, כשנוכחתי כמה משמעותית הייתה הלמידה ביקשתי מזהר לפתוח קבוצה או שתיים לעוקבות שלי. כתבתי לה ״אני בטוחה שיהיו כמה נשים שהידע הזה יהיה להן מאוד משמעותי  ויעיל״. מפה לשם, כבר 30 קבוצות התמלאו ומעל ל 300 נשים מיישמות את הגישה ומדווחות על שיפור חוויית הווסת משמעותית. 

כמו כל הפעילויות שלי, גם זו התחילה ברכישה אחת וחווית משתמשת מפתיעה וטובה. אני שגרירת מותג ומשווקת את תחתוני הווסת של טינקס מזה כשנה, שבמהלכה אני חושפת את הקהל שלי למוצר החדש והמהפכני הזה, מחנכת לשיח נשי בריא, איכות הסביבה וכל מה שמתחבר לימים האלה בחודש שזקוקים ליותר יח״צ חיובי. במהלך השנה האחרונה נמכרו דרך הפלטפורמות שלי מוצרים בלמעלה מ-$40,000.

מסגרת שיתוף הפעולה המוצלח עם זמורה ביתן, יצרתי תכנים המתקשרים ישירות לספרים מהאתר. הבאתי את ההמלצות האישיות שלי בסטוריז, סטטוסים ולייב שלם באינסטגרם ועוד. בחודש הראשון שלנו לפעילות נמכרו ספרים בשווי 25,000 שח והפעילות עוד בעיצומה. 

בואו נשתף פעולה

אני אוהבת להכיר עסקים שיש להם מה להציע לקהילה הרחבה שלי, ואני לא ממליצה על כל אחד. התנאי היחיד שאני מציבה הוא שביעות הרצון האישית שלי ממוצר או שירות. 

עד היום, שיתופי הפעולה שלי עם בעלי עסקים ומנהלי שיווק של חברות הובילו להגדלת מכירות מצד אחד ולמאות חברות קהילה מרוצות כמוני מצד שני. Win Win! 

אם יש לכם מוצר או שירות שתרצו לחשוף לעשרות אלפי העוקבות אחריי ברשתות החברתיות, אשמח לשמוע עליו. מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם.

שיהיה לנו המשך שיתוף פעולה מוצלח!

כבר חוזרת אליכם